Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 14 września 2020
  • wyświetleń: 1512

Filip Springer - spotkanie autorskie w Pszczyńskim Centrum Kultury

Zapraszamy na spotkanie z pisarzem i fotografem - Filipem Springerem, autorem wydanej w 2019 roku książki "Dwunaste: nie myśl, że uciekniesz".

Filip Springer


Spotkanie odbędzie się 15 października o godz. 18.00 w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod nr tel: 32 447 10 06. Podczas wydarzenia będzie można zakupić książki autora. Rozmowa będzie tłumaczona na język migowy.

Filip Springer to pisarz i fotograf. Autor wielu cykli reporterskich oraz książek, m.in. "Miedzianka. Historia znikania", "Wanna z kolumnadą", "13 pięter", "Miasto Archipelag", "Źle urodzone". Jest stypendystą Narodowego Centrum Kultury, Fundacji "Herodot" im. Ryszarda Kapuścińskiego i Miasta Stołecznego Warszawy. Nominowany do najważniejszych nagród literackich w Polsce. Jego książki tłumaczone są na angielski, niemiecki, rosyjski, czeski i węgierski, w przygotowaniu jest także tłumaczenie na chiński. Współpracuje z Instytutem Reportażu w Warszawie. Jest współtwórcą festiwalu literackiego MiedziankaFest.

Prowadzenie: Elżbieta Goraus
Tłumacz polskiego języka migowego: Irena Piecha
Rezerwacja: tel: 32 447-10-06.
Liczba miejsc ograniczona, wstęp wolny!
Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Pszczynie

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.