pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 20 lipca 2021
  • wczoraj, 06:27
  • wyświetleń: 2379

Wokalistki VoicePless zaśpiewają dla Filipka przy centrum przesiadkowym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum przesiadkowe" podaj

Za nami:

W najbliższy piątek podczas trzeciej przesiadki na kulturę przy Powiatowym Centrum Przesiadkowym w Pszczynie wystąpią wokalistki Pszczyńskiego Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu "VoicePless". Zostanie przeprowadzona zbiórka na leczenie Filipka Cholewy.

koncert przesiądź się na kulturę
Koncert z cyklu "Przesiądź się na kulturę" przy centrum przesiadkowym w Pszczynie · fot. powiat


Trzeci rozkład jazdy w ramach projektu "Przesiądź się na kulturę" odbędzie się w piątek, 23 lipca o godz. 18.00. Znane i mniej popularne piosenki z polskiej oraz zagranicznej muzyki rozrywkowej zaśpiewają wokalistki Pszczyńskiego Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu "VoicePless", które uczą się pod kierunkiem wokalistki, aktorki i absolwentki Akademii Muzycznej w Katowicach Barbary Brody-Malon. Zdobywają liczne nagrody w festiwalach i konkursach piosenki, zarówno na szczeblu wojewódzkim, jak i ogólnopolskim. Odnoszą także sukcesy w znanych programach telewizyjnych m.in. "Szansie na sukces", czy "The Voice of Poland".

Uczniowie placówki chętnie angażują się w koncerty charytatywne. Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzona zbiórka, z której środki zostaną przeznaczone na leczenie Filipka Cholewy. Mały mieszkaniec powiatu pszczyńskiego cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Zebranie 9,5 mln zł na najdroższy lek świata to ogromny wysiłek. Ważne, by dzielny Filipek otrzymał terapię genową jak najszybciej.

Filip Cholewa
Filipek walczy z SMA. Jest niemal całą dobę podpięty do respiratora · fot. Załoga Filipka kontra SMA / Facebook


"Przesiądź się na kulturę" to projekt realizowany przez Powiat Pszczyński i Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie. Dotychczas podczas letnich koncertów wystąpili: soliści i Orkiestra Rozrywkowa Ogniska Muzycznego w Pszczynie oraz pszczyński duet Koziguar.

13 sierpnia zagra zespół Churtownia. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Wakacyjny rozkład jazdy23 lipca - wokalistki Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu "VoicePless"
13 sierpnia - zespół Churtownia
20 sierpnia - Zuzanna Piech z zespołem
27 sierpnia - młodzieżowy zespół Off Beat

przesiądź się na kulturę

ar / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Centrum przesiadkowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum przesiadkowe" podaj