Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 1077

Po raz osiemnasty wyróżnią zasłużonych dla gminy Pawłowice

Do końca września można składać wnioski o przyznanie nagrody "Za Zasługi dla Gminy Pawłowice". To już osiemnasta edycja nagrody. Zasłużeni zostaną wyróżnieni podczas gminnych obchodów Święta Niepodległości.

Nagroda przyznawana jest od 2003 roku i jest wyróżnieniem dla instytucji, firm, zespołów artystycznych i twórców, stowarzyszeń, fundacji i organizacji, osób fizycznych, także pośmiertnie, które poprzez swoje działanie przyczyniły się do promocji gminy w kraju i za granicą, bądź do jej rozwoju. Wyróżnienie przyznaje Kapituła Nagrody "Za zasługi dla Gminy Pawłowice", która ocenia działania kandydata na podstawie zgłoszonego wniosku.

Wnioski należy składać do 30 września w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Gminy Pawłowice. Upoważnionymi do składania wniosków kandydatów do nagrody "Za zasługi dla Gminy Pawłowice" są: Rada Gminy Pawłowice, Wójt Gminy Pawłowice, Rady Sołeckie Gminy Pawłowice, a także organizacje i mieszkańcy (pod warunkiem, że nie wnioskują we własnym imieniu).

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.