pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 15 lipca 2021
  • wyświetleń: 27379

[ZDJĘCIA] Wypadek z udziałem 3 aut w Kobielicach. W akcji LPR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W czwartek około 6.00 rano na DW935 w Kobielicach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 3 samochodów osobowych. Jedna osoba poszkodowana została przetransportowana śmigłowcem do placówki medycznej w Katowicach.

Wypadek z udziałem 3 aut w Kobielicach. W akcji LPR
Wypadek z udziałem 3 aut w Kobielicach - 15.07.2021 · fot. Wojtek


Jak podaje zastępca oficera prasowego st. sierż. Przemysław Biela, na ten moment wiadomo, że sprawcą zdarzenia był 34-letni mężczyzna, który poruszał się bez pasażerów białą Skodą Fabią. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z dwoma innymi pojazdami. Trzydziestolatek został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala w Pszczynie z ogólnymi obrażeniami ciała. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mężczyźnie pobrano krew w celu sprawdzenia obecności alkoholu i środków odurzających w organizmie.

Wypadek z udziałem 3 aut w Kobielicach. W akcji LPR - 15.07.2021
Wypadek z udziałem 3 aut w Kobielicach. W akcji LPR - 15.07.2021 · fot. Franek


Drugim uczestnikiem zdarzenia był 60-letni mężczyzna, który prowadził Skodę City Go. Został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR z urazami wielonarządowymi.

Wypadek z udziałem 3 aut w Kobielicach. W akcji LPR
Wypadek z udziałem 3 aut w Kobielicach - 15.07.2021 · fot. Wojtek


Wśród uczestników zdarzenia był także 45-letni mężczyzna kierujący busem Renault, którym przewoził 2 pasażerów w wieku 52 i 43 lata. Kierowca i pasażerowie nie odnieśli poważniejszych obrażeń, ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Pojazd został nieznacznie uszkodzony.

W działaniach na miejscu uczestniczył zespół ratownictwa medycznego, zastęp PSP Pszczyna, jednostki OSP z Suszca i Rudziczki oraz policja. Prace służb na miejscu zostały zakończone. Szczegółowe okoliczności wypadku bada policja.

ar, sid / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj